Wypadek samochodowy w Holandii 2017-10-25T04:17:44+02:00

Wypadek samochodowy w Holandii

Opiniowanie i wycena szkód po wypadku w Holandii

Holandia jak inne kraje Unii Europejskiej jest często odwiedzana przez polskich kierowców w podróżach służbowych jak i prywatnych. Niestety też coraz częściej kierowcy ulegają w wypadkom lub kolizją  samochodowym w Holandii. Każdy kierowca, który ulegnie wypadkowi lub kolizji samochodowej w Holandii nie ze swojej winy ma prawo do uzyskania odszykowania za poniesiona straty z polisy sprawcy wypadku, w tym przypadku obywatela Holandii.

Aby  rozpocząć proces likwidacji szkody powstałej niezbędne jest rozpoczęcie procedury likwidacyjnej. W Holandii jak i w innych krajach Unii Europejskiej poszkodowany kierowca może zdecydować czy chce swoją szkodę zlikwidować od razu jeszcze w Holandii czy dopiero po powrocie do swojego kraju u  reprezentanta zagranicznego towarzystwa ubezpieczeniowego..

Jednym z elementów procedury likwidacji szkody po wypadku samochodowym w Holandii oględziny uszkodzeń wykonanie opinii technicznej oraz kalkulacji szkody,  które stanowią podstawę wypłaty odszkodowania, są one wykonywane najczęściej przez rzeczoznawców reprezentujących towarzystwa ubezpieczeniowe.

Jakość i bezstronność w opinii technicznej oraz kalkulacji szkód ma ogromne znacznie gdyż od niej zależy wysokość ubezpieczenia, szczególnie gdy wypadkowi samochodowemu w Holandii uległ pojazd nowy lub o bardzo dużej wartości. Warto w takiej sytuacji zastanowić się nad zleceniem wykonania opinii technicznej oraz kalkulacji szkód bezstronnemu rzeczoznawcy.

Sieć rzeczoznawców samochodowych MOTOEPERT świadczy usługi w opiniowaniu wypadów samochodowych zarówno w Polsce jak i Holandii. Wykonują bezstronne opinie techniczne, kalkulacje szkód powypadkowych. Wspierają też polskich poszkodowanych  kierowców oferując też min. pomoc polskojęzycznych adwokatów współpracujących na co dzień z firmą MOTOEXPERT.

Jeżeli byliście Państwo uczestnikami wypadku lub kolizji samochodowej w Belgii lub chcecie uzyskać więcej informacji na temat likwidacji szkód komunikacyjnych, po takim wypadku prosimy o kontakt z centralą sieci MOTOEXPERT pod numerem telefonu:                            +31 (0) 404 021 055.