WYPADEK SAMOCHODOWY W NIEMCZECH 2017-10-25T04:01:28+02:00

WYPADEK SAMOCHODOWY W NIEMCZECH

Niemiecka opinia techniczna po wypadku drogowym w Niemczech

Niemcy to przez który przejeżdża najwięcej samochodów na polskich numerach rejestracyjnych. Polscy obywatele są też, niestety bardzo często uczestnikami różnego rodzaju wypadków i kolizji samochodowych w Niemczech. W przypadku kiedy wypadek na terenie Niemiec poszkodowany został polski kierowca ma on prawo dochodzić odszkodowania powypadkowego z polisy OC sprawcy.

Poszkodowany w wypadku drogowym w Niemczech Polska ma prawo  wybrać sposób likwidacji powstałej szkody. Od niego zależy czy dokona procedury likwidacyjnej jeszcze w Niemczech, u przedstawiciela  towarzystwa ubezpieczeniowego sprawcy wypadku czy dopiero po powrocie do Polski. Warto zastanowić się na wyborem pierwszej opcji i powstałą w wyniku wypadku w Niemczech szkodę zlikwidować jak najszybciej, jeszcze w Niemczech.

Likwidując szkodę na terenie Niemiec poszkodowany w wypadku Polak ma możliwość skorzystania z pomocy niezależnego rzeczoznawcy samochodowego oraz polskojęzycznego adwokata, który pomoże w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności.

 

Jeżeli byliście Państwo uczestnikami wypadku lub kolizji samochodowej w Niemczech i lub chcecie uzyskać więcej informacji na temat likwidacji szkód komunikacyjnych, po takim wypadku sugerujemy wykonanie bezpłatnej wyceny szkód.

Wycena auta po wypadku w Niemczech – Wypadek samochodowy za granicą – Niemcy

 

Zgłoś szkode rzeczoznawcy ktory bezpłatnie wyceni szkodę!
Telefon: +49 160 3388333 ( Rozmowa w języku polskim i niemieckim)